Jubilejní 10. ples Charity Zábřeh

Tradiční, v pořadí již desátý společenský večer Charity Zábřeh se uskuteční v pátek 5. února 2010 ve 20.00 hodin v Katolickém domě. Společná zábava vždy přinesla něco dobrého lidem v rozličné nouzi – výtěžek byl každoročně použit na dobročinný účel. V posledních třech letech putoval zisk na výměnu oken v centru denních služeb pro lidi s mentálním postižením a psychickým onemocněním, na nákup 4 kusů speciálních polohovacích postelí a na pořízení speciálních antidekubitních systémů. Tyto pomůcky jsou následně zapůjčovány do rodin, kde se naši pracovníci ve spolupráci s rodinnými příslušníky starají o těžce nemocné pacienty

charitní ples

Obdobně je zaměřen i náš letošní záměr. Aby naše péče o tyto lidi byla co nejkvalitnější a abychom jim ulehčili trápení, je výtěžek našeho letošního plesu určen na nákup elektricky polohovatelných postelí, roštů a antidekubitních systémů. Střídavě se nafukující části matrace dokáží odlehčit pokožce a svalovým tkáním u lidí, kteří jsou trvale upoutání na lůžko. Nevznikají tak nevratné defekty – proleženiny.

Aby byl efekt společenského večera co největší, požádali jsme o podporu pražskou Nadaci Divoké husy a ta se v rámci svého programu Benefice s Divokými husami zavázala výtěžek celého plesu zdvojnásobit. Děkujeme!

charitní ples

Bude nám tedy potěšením na plese uvítat i Vás, přijďte spojit příjemné s užitečným: dobře se pobavit, poslechnout si kvalitní hudbu, "ošoupat" taneční boty a protočit partnera či partnerku po parketu; ochutnat kulinářské speciality a navíc s velkou pravděpodobností vyhrát hodnotnou cenu v bohaté tombole.

Přijďte nám pomoci oslavit jubilejní desítku! V rámci večera nás k tanci i poslechu pozve kapela GAMA ze Šternberka, večer zpestří barmanská show a vystoupení břišní tanečnice.

Předprodej vstupenek je zajištěn na sekretariátu zábřežské Charity (Žižkova 15, Zábřeh), vstupenky je možné si zde přímo zakoupit nebo závazně zamluvit – Martin Damborský, tel 583 412 587, email: zabreh@caritas.cz

Na setkání s Vámi se těší kolektiv zaměstnanců Charity Zábřeh.